İşinizi hızlandırın - yazmak yerine yapıştırmanız yeterli!

Flashpaste, yazarak zaman kazanmak için güçlü ve oldukça etkili bir çözüm sunar. Yazılımı, Windows'ta sağlanan standart panoyu büyük ölçüde genişletecek şekilde metin şablonlarını yazmak ve kullanmak için kullanabilirsiniz. Artık farklı kaynaklardan gelen birden fazla metni sürekli olarak kesip yapıştırmanız gerekmeyecek. Bu çözüm yalnızca zamandan tasarruf etmenizi sağlamakla kalmaz; ayrıca her seferinde her şeyi manuel olarak yazmaktan kaynaklanan kaçınılmaz yanlış baskıların önlenmesine yardımcı olur. Sıradan bilgisayar kullanıcıları için pano yeterli olabilir, ancak çoğu durumda zamandan tasarruf etmek ve işi güvenilir ve hızlı bir şekilde yapmak için gereken özelliklerden yoksundur.

Metin şablonları oluşturun ve kullanın

Flashpaste, sık kullanılan metin veya kod bölümleriyle çalışmak için kullanışlıdır ve minimum sürede şablonlar oluşturup kullanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz şablonları yapılandırdıktan sonra, ihtiyaç duyduğunuz metin veya kod bölümünü hemen bulabilmeniz için bunları kategoriler halinde düzenleyebilirsiniz. En sık kullandığınız tüm metinler ve kodlar, bir programın herhangi bir metin giriş bölümüne sadece birkaç fare tıklamasıyla girilebilir.

Flashpaste'ten kimler yararlanabilir?

Hızlı yazma, düzenli olarak e-posta gönderen, belge yazan veya programlama kodu yazan herkes için idealdir. Artık yeniden kullanmak istediğiniz metni bulmak için eski belgelere ve e-postalara bakmanıza ve ardından manuel olarak kopyalayıp yeni belgeye yapıştırmanıza gerek yok. Web geliştiricileri, müşteri destek temsilcileri ve hızlı yazmanın sağladığı güçlerden yararlanmak isteyen herkes için son derece kullanışlı bir araçtır. Müşteri desteği, hızlı yazma tekniklerini kullanmak isteyenler için özellikle uygun bir alandır, çünkü düzenli olarak kullanılan selamlamaları, soruları veya diğer mesajları manuel olarak yazmanız veya kopyalayıp yapıştırmanız gerekmeyecektir. Daha fazla örnek okuyun…

Flashpaste, kullanımı kolay bir çözümdür ve kurulumu basittir. Çok sayıda farklı şablonu yapılandırmak hala biraz zaman alabilir, ancak bir kez yapıldıktan sonra bunu bir daha yapmanız gerekmeyecektir. O andan itibaren, düzenli olarak kullandığınız herhangi bir metne hızlı ve kolay bir şekilde erişebileceksiniz.

Makrolar için destek

Hızlı yazma yazılımı ayrıca makrolar için destek sağlar ve desteklenen birçok farklı makro türü vardır. Bu makrolar, metin eklendikten sonra manuel olarak değiştirmek zorunda kalmadan mevcut verileri ve zamanı bir şablona otomatik olarak yapıştırma özelliğini içerir. Diğer birçok makro da desteklenir.

Pano geçmişi

Flashpaste, çok sınırlı Windows pano özelliğini veya aslında birçok üretkenlik uygulamasında bulunan daha gelişmiş pano özelliklerini büyük ölçüde genişletir. Bir pano geçmişi özelliği de dahildir. Bu özellik çok basit olsa da son derece kullanışlıdır. Bu, bir şeyi manuel olarak her kopyaladığınızda, sadece birkaç fare tıklamasıyla tekrar yapıştırabileceğiniz anlamına gelir. Pano geçmişi, daha önce yazılan çalışmaya her geri dönmek istediğinizde üzerine yazılmak yerine kaydedilir.Get Flashpaste
v. 6.6 February 22'2021


Get Portable
v. 6.6 February 22'2021


Happy People

Flashpaste is a wonderful program, that makes my life easy and neat.It's so simple, click and it does the rest. My correspondences are faster, more professional and it brings results. A superb productivity tool.

Steve
Read more testimonials